Проявленість чи Хейт?

Зазвичай, бажання проявлятись, виходити в світ і заявляти про себе у багатьох людей пов’язано із стахом критики та хейту. Якщо ви живете у цьому світі і хочете чогось досягти, варто заявити про себе. Якщо вт бажаєте отримати максимум, варто бути активним завжди і проявлятися регулярно.

Багато людей скаржаться на складнощі з проявленням: бояться вести блог, шукати клієнтів, просувати свої послуги. Це стається тому, що критика та хейт можуть сильно демотивувати на шляху до мети, якщо ваша самоцінність ще не пропрацьована.

Коли ми не боїмося проявлятися, це значить, що ми готові сприймати зворотній зв’язок ззовні (і ми розуміємо, що він може бути негативний). Також, ми уміємо справлятися із своїм внутрішнім критиком.

Прояв себе у світі – це завжди про дії, які створені для вираження цілей та емоцій, а також досягнення важливих цілей. Проявленість – це не лише про роботу. Це нормально, що протягом життя людина розвивається, змінюється, а також заявляє про себе. Тому, страх отримати негативний зворотний зв’язок не має зупинити на середині шляху.

Важливо розуміти, що проявленість – навичка, а не вроджена якість. Її варто тренувати, незважаючи на страх та внутрішній супротив, який зустрічає ваші гові ідеї та бажання. А може варто просто дозволити собі бути вразливим та говорити про почуття?

Що таке хейт?

Хейт у перекладі з англійської – “ненависть“. Отже, хейтер – це той, хто переслідує когось через ненависть. Такі люди спрямовують свій негативний стан на інших. Зазвичай, хейтера можна відрізнити відмовою від конструктивної розмови.

Як реагувати на хейт?

Найкращою зброєю в цьому випадку є підготовка. Варто підготуватися морально, періодично відстежувати коментарі та правильно з ними працювати. Варто зрозуміти, що як в житті, так і в інтернеті ви не зможете бути всім для всіх. І головне – це абсолютно нормально! Іноді, найкраща відповідь – це відсутність відповіді. Але, якщо ви все-таки вирішили відповісти хейтеру, варто дотримуватись принципів гуманності та власної адекватності. Ще одне гарне правило – не варто вибачатись, коли для вибачень немає жодного приводу. Працюйте з лояльною аудиторію. Іноді, на хейт просто не варто витрачати сил. Якщо хейт викликає у вас бурхливу реакцію, варто пропрацювати цей момент із спеціалістом.

Олена Аляміна
Олена Аляміна

Сертифікований бізнес-тренер і коуч за стандартами ICF

Статті: 13

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *